Vaser

Stort utvalg av glassvaser og blomstervaser.


Kosta Boda
Crackle vase rosa 121 mm

Crackle vase rosa 121 mm

Crackle fra Kosta Boda er en feiring av sprekker, vakkert bevart i glass. Serien h...

Fra 1199,00 kr
Kosta Boda
Limelight rosevase 230 mm

Limelight rosevase 230 mm

Limelight-serien fra Kosta Boda kjennetegnes av en solid base og et dekorativt og ...

Fra 719,00 kr
Kosta Boda
Crackle vase, sirkulert glass 370 mm

Crackle vase, sirkulert glass 370 mm

Knatring og torden ? et magisk vidunder. Hos Kosta Boda undrer vi oss over vakkert...

Fra 10599,00 kr
Orrefors
Midsummer Oxeye Daisy minivase 93mm

Midsummer Oxeye Daisy minivase 93mm

Midsummer er en serie på syv minivaser, skapt i samarbeid mellom Orrefors og desig...

Fra 519,00 kr
Orrefors
CARAT GLOBE VASE LARGE H168MM

CARAT GLOBE VASE LARGE H168MM

Med inspirasjon fra juveler har Lena Bergstrøm utviklet Carat serien til Orrefors....

Fra 2759,00 kr
Orrefors
SQUEEZE Vase blå H 340 mm

SQUEEZE Vase blå H 340 mm

SQUEEZE Vase blår H 340 mm r Ø 145 mmr r Gjennom et kreativt samspill mellom Lena ...

Fra 1439,00 kr
Kosta Boda
Limelight Tulipanvase, Høyde 195 mm

Limelight Tulipanvase, Høyde 195 mm

Limelight-serien fra Kosta Boda kjennetegnes av en solid base og et dekorativt og ...

Fra 719,00 kr
Kosta Boda
Meadow vase vår 195 mm

Meadow vase vår 195 mm

Meadow vår er like fargerik og levende som en blomstereng som springer ut på våren...

Fra 1199,00 kr
Kosta Boda
Crackle vase rosa h 175 mm

Crackle vase rosa h 175 mm

Lyn og torden, magiske underverker. Hos Kosta Boda feirer vi sprekker, vakkert bev...

Fra 2759,00 kr
Kosta Boda
Crackle vase, rosa 370 mm

Crackle vase, rosa 370 mm

Knatring og torden ? et magisk vidunder. Hos Kosta Boda undrer vi oss over vakkert...

Fra 10599,00 kr
Kosta Boda
Meadow vase vår 300 mm

Meadow vase vår 300 mm

Meadow vår er like fargerik og levende som en blomstereng som springer ut på våren...

Fra 719,00 kr
Orrefors
Midsummer Cow Vetch minivase 90mm

Midsummer Cow Vetch minivase 90mm

Midsummer er en serie på syv minivaser, skapt i samarbeid mellom Orrefors og desig...

Fra 599,00 kr
Kosta Boda
Meadow vase vår 115 mm

Meadow vase vår 115 mm

Meadow vår er like fargerik og levende som en blomstereng som springer ut på våren...

Fra 399,00 kr
Orrefors
Precious Vase D 190 mm

Precious Vase D 190 mm

Precious vase fra Orrefors har et asymmetrisk design som danner vakre brytninger n...

Fra 1319,00 kr
Orrefors
Reed vase 300 mm

Reed vase 300 mm

Med Reed viser Monica Förster hvordan man skaper en sterk karakter ved å fremheve ...

Fra 1719,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore M

Vase/Lyslykt Calore M

Calore er klassisk og stilig. Produktet passer perfekt både som vase og som lyslyk...

Fra 449,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore M

Vase/Lyslykt Calore M

Calore er klassisk og stilig. Et produkt som fungerer både som vase og som lyslykt...

Fra 499,00 kr
Orrefors
SQUEEZE Vase klar H 230 mm

SQUEEZE Vase klar H 230 mm

SQUEEZE Vase klarr H 230 mm r Ø 120 mmr r Gjennom et kreativt samspill mellom Lena...

Fra 1239,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore L

Vase/Lyslykt Calore L

Calore er virkelig multifunksjonell. Bruk den som en vase, lysestake eller bolle. ...

Fra 879,00 kr
ByOn
Vase/skål Sphere

Vase/skål Sphere

Vasene Sensuous og Sphere speiler samspillet mellom lys og skygge, det enkle og de...

Fra 879,00 kr
Kosta Boda
Iris vase blue, EL AC-23

Iris vase blue, EL AC-23

Håndblåst i Kosta. Disse dråpeformede vasene bruker et flerfarget underlag og opti...

Fra 2160,00 kr
ByOn
Vase/Vinkjøler Messy

Vase/Vinkjøler Messy

Messy-serien er både leken og morsom å servere i. Den inviterer til kreative drink...

Fra 879,00 kr
Sagaform®
Top Vase, Stor

Top Vase, Stor

Top vase er laget av munnblåst glass og metall. En enkel, men dekorativ interiørde...

Fra 489,00 kr
ByOn
Vase Lori, blå/beige, large

Vase Lori, blå/beige, large

Med inspirasjon hentet fra moteverdenens plisserte skjørt, minner formen om en blo...

Fra 1089,00 kr
Kosta Boda
Iris vase blue/green frosted, EL AC-23

Iris vase blue/green frosted, EL AC-23

Håndblåst i Kosta. Disse dråpeformede vasene bruker et flerfarget underlag og opti...

Fra 2520,00 kr
Orrefors
Midsummer Water Avens minivase 82mm

Midsummer Water Avens minivase 82mm

Midsummer er en serie på syv minivaser, skapt i samarbeid mellom Orrefors og desig...

Fra 599,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore L

Vase/Lyslykt Calore L

Calore er klassisk og stilig. Et produkt som fungerer både som vase og som lyslykt...

Fra 879,00 kr
Orrefors
Carat globe vase xl h 250 mm

Carat globe vase xl h 250 mm

Carat-serien er basert på en moderne tolkning av tradisjonell glassliping som har ...

Fra 7399,00 kr
Sagaform®
Viva Vase, Stor

Viva Vase, Stor

Som en nyutsprunget blomst, folder vasen Viva ut bladene. Viva flørter med oss ??p...

Fra 599,00 kr
Kosta Boda
Kappa vase brun 98 mm

Kappa vase brun 98 mm

Kappa Minivase Kappa-serien er munnblåst og inspirert av boblen ? kappaen ? som re...

Fra 399,00 kr
Kosta Boda
Rocky Baroque vase olive 350mm

Rocky Baroque vase olive 350mm

Rocky Baroque-serien av Kosta Boda er en rebelsk og leken remiks av antikkens form...

Fra 9599,00 kr
Sagaform®
Viva Vase, Liten, Klar

Viva Vase, Liten, Klar

Som en nyutsprunget blomst folder Vasen Viva ut bladene og flørter med oss på en f...

Fra 259,00 kr
Kosta Boda
Crackle vase jadegrønn 270mm

Crackle vase jadegrønn 270mm

Crackle-serien er en hyllest til sprekker, vakkert bevart i glass. Vasen i grønn k...

Fra 5999,00 kr
Kosta Boda
Pavilion vase lyserosa 134 mm

Pavilion vase lyserosa 134 mm

Pavilion er en serie vaser som er laget i samarbeid med det velkjente svenske desi...

Fra 559,00 kr
Kosta Boda
Pavilion tulipanvase grå 173 mm

Pavilion tulipanvase grå 173 mm

Pavilion er en serie vaser som er laget i samarbeid med det velkjente svenske desi...

Fra 799,00 kr
Orrefors
Ensemble vase røykblå/grå 60mm

Ensemble vase røykblå/grå 60mm

Ensemble fra Orrefors er en serie todelte vaser/beholdere laget av den anerkjente ...

Fra 1199,00 kr
Sagaform®
Blanka vase/vinkjøler

Blanka vase/vinkjøler

Oppdag Blanka vase/vinkjøler ? et allsidig og luksuriøst design som passer perfekt...

Fra 399,00 kr
ByOn
Vase Happy

Vase Happy

Happy er statementvasen som fyller hjemmet ditt med glede! Mr Happy, i sitt dristi...

Fra 2124,00 kr
ByOn
Vase/Lyslykt Calore M

Vase/Lyslykt Calore M

Calore er klassisk og stilig. Produktet passer perfekt både som vase og som lyslyk...

Fra 499,00 kr

Filtrer

Pris
Farge
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sorter

Vi hjelper deg

Hvis du trenger hjelp med å finne riktig produkt til riktig anledning, kan vi hjelpe deg.

Ring:
99154437

Send e-post:
bergen@probergen.no